B-GAME

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » B-GAME » Cerere STAFF » CERERE LIDER [ON]


CERERE LIDER [ON]

Posts 1 to 16 of 16

1

Cum te numesti:?
Cati ani ai?:
Spune 3 reguli:
Spune 4 comenzi:
Ai voie sa injuri?:
Ce faci daca un membru injura?:
Ce se intampla daca injuri?:

0

2

Cum te numesti:? Ma numesc Sebastian Devis
Cati ani ai?: Am varsta de 15 ani
Spune 3 reguli: Odata ce ai intrat in factiune nu ai voie sa injuri , sa faci dm pe membri factiunii si sa nu faci exces de materialae
Spune 4 comenzi: [/f /invite /uninvite /lc sau /l]
Ai voie sa injuri?: Nu
Ce faci daca un membru injura?: Ii dau FW
Ce se intampla daca injuri?: Primesc LW

0

3

Cum te numesti:?Ionut .
Cati ani ai?:14
Spune 3 reguli:Sa nu faci abuz de comenzi, sa asculti managerul liderilor, sa nu faci favorizari.
Spune 4 comenzi:/order, /tie, /members,/giverank.
Ai voie sa injuri?:Logic ca nu !
Ce faci daca un membru injura?:Ii acord FW.
Ce se intampla daca injuri: Iau LW.

                                                                          Eu imi doresc lider in mafia de italieni(The Italian Mafia).

0

4

Cum te numesti:? Mă numesc Henea Florin Mihai.
Cati ani ai?: Am vârsta de 16 ani.
Spune 3 reguli: Odată intrat în facțiune nu trebuie să vorbesc ca pe un free-chat pe /l , nu am voie să recrutez membrii fără teste , sunt obligat să joc minim 3 ore pe zi pentru a nu-mi pierde funcția.
Spune 4 comenzi: /f - chat-ul facțiunii, /order- îți extragi arme din hq, /gdeposit- extragi materiale , droguri, bani din seiful facțiunii , /members - îmi văd membrii pe care îi am în facțiune.
Ai voie sa injuri?: Nu, această regulă se găsește chiar și în regulament.
Ce faci daca un membru injura?: Odată ce acesta a primit post și dovezile sunt clare, îi ofer Faction Warn.
Ce se intampla daca injuri?: Dacă înjur ca leader, voi primi LeaderWarn eventual demitere din funcție.

0

5

Cum te numesti:? Mă numesc Henea Florin Mihai.
Cati ani ai?: Am vârsta de 16 ani.
Spune 3 reguli: Odată intrat în facțiune nu trebuie să vorbesc ca pe un free-chat pe /l , nu am voie să recrutez membrii fără teste , sunt obligat să joc minim 3 ore pe zi pentru a nu-mi pierde funcția.
Spune 4 comenzi: /f - chat-ul facțiunii, /order- îți extragi arme din hq, /gdeposit- extragi materiale , droguri, bani din seiful facțiunii , /members - îmi văd membrii pe care îi am în facțiune.
Ai voie sa injuri?: Nu, această regulă se găsește chiar și în regulament.
Ce faci daca un membru injura?: Odată ce acesta a primit post și dovezile sunt clare, îi ofer Faction Warn.
Ce se intampla daca injuri?: Dacă înjur ca leader, voi primi LeaderWarn eventual demitere din funcție

FUFUG #ACCEPTAT !

0

6

Cum te numesti:?Nicolas Chelaru
Cati ani ai?:14
Spune 3 reguli:Nu e voie sa tragi aiurea,nu e voie sa injuri leideru,si nu e voie sa dai pm la lider aiurea
Spune 4 comenzi:/duty,/d,/pm,/f
Ai voie sa injuri?:Nu
Ce faci daca un membru injura?:Du pm la lider sa ii dea warn
Ce se intampla daca injuri?:Daca injur o risc ban permanent

0

7

SA VA FUT NATIA IN GURA DE CORTURARI IESITI MAAAAAAAAAA FUTUVA NATIA IN GURA VA BATE DUMNEZO MAAA

0

8

Cum te numesti:? Adrian
Cati ani ai?: 15
Spune 3 reguli: /invite /l /duty
Spune 4 comenzi:Nu aveti voie sa injurati
Trebuie sa fiti minim 3 ore activi
Nu aveti voie sa dati /invite aiurea
Nu aveti voie sa bagati membri fara teste
Ai voie sa injuri?: Nu, trebuie sa vorbesti frumos.
Ce faci daca un membru injura?:  Dacă sunt dovezile necesare il voi sancționa dupa regulament.
Ce se intampla daca înjuri?: Voi fi demis din funcție.

0

9

Cum te numesti:?Nicolas Chelaru
Cati ani ai?:14
Spune 3 reguli:Nu am voie sa injuri staffu,nu ai voie sa injuri lideru de la factiune,nu ai voie sa dai pm aiurea la lider
Spune 4 comenzi:/invite,/duty,/f,/pm
Ai voie sa injuri?:Nu
Ce faci daca un membru injura?:Ii dai pm la lider
Ce se intampla daca injuri?:O sa ai ban permanent

0

10

Cum te numesti:? Denis
Cati ani ai?:24 de ani
Spune 3 reguli:Nu ai voie sa injuri, nu ai voie sa faci abuz de comenzi, nu ai voie sa faci abuz de functie.
Spune 4 comenzi: /invite /uninvite /members /f-/r
Ai voie sa injuri?:Nu, nu ai voie sa injuri
Ce faci daca un membru injura?:Daca un membru ma injura il sanctionez, depinde de gravitate [asta in cazul in care sunt leader]daca sunt si eu membru fac un ss+pm leader-co-leader
Ce se intampla daca injuri?:Daca injuri ca leader poti sa fi sanctionat in functie de gravitate, daca injuri ca membru o sa fi sanctionat la fel, in functie de gravitate
Aplicatie pentru leader NG

0

11

Cum te numesti:? Ma numesc Nicolas Mario
Cati ani ai?: Am 14 ani.
Spune 3 reguli: Sa nu injuri, sa fii experimentat, sa nu dai /invite aiurea.
Spune 4 comenzi: /order, /f , /invite, /members( te poti ocupa de iei)
Ai voie sa injuri?: Nu.
Ce faci daca un membru injura?: Il pot sanctiona cu FW Sau Uninvite, depinde in functie de gravitate.
Ce se intampla daca injuri?: Primesc LW sau chiar auninvite
Cerere leader The Italian Mafia
Ma numesc pe server: sp3r

0

12

Cum te numesti?:Ma numesc Ionut.
Cati ani ai ?:Am 14 ani!
Spune 3 reguli: Sa respecti adminul care are functia de manager lideri, sa nu abuzezi si sa nu faci favorizari!
Spune 4 comenzi:/order[1,2,3,4,5,6,7], /giverank, /rraports.
Ai voie sa injuri?:Nu!
Ce faci daca un membru injura?: Ii acord sanctiunea FW
Ce se intampla daca injuri?: Primesc LW sau /auninvite!
Cerere leader Ballas.
Pe server ma numesc flamer$.

0

13

Cum te numesti:? Nicolas Mario
Cati ani ai?:10
Spune 3 reguli: Sa nu injuri, sa fii sociabil, sa fii experimentat
Spune 4 comenzi: /invite, /members, /order, /tie
Ai voie sa injuri?: Nu.
Ce faci daca un membru injura?: Il pot sanctiona cu FW sau uninvite, in functie de gravitate.
Ce se intampla daca injuri?: Voi primi LW sau chiar auninvite.
Aplicatie lider Federal Bureau Of Investigations
Ma numesc pe server: sp3r.

Last edited by nicolas (2019-01-10 20:22:59)

0

14

Cum te numesti:?Ma numesc Eduard iar pe server []Ezic
Cati ani ai?:Am 16 ani
Spune 3 reguli:Nu ai voie sa abuzezi de functie, nu ai voie sa faci reclama la alte servere, nu ai voie sa adaugi pe cineva in factiune fara test
Spune 4 comenzi: [/l] [/invite] [/uninvite] [/fvr]
Ai voie sa injuri?: Nu, este interzis
Ce faci daca un membru injura?:Ii acord FW
Ce se intampla daca injuri?:Daca injur voi primi Lider Warn

0

15

Cum te numesti:? Cosmin.
Cati ani ai?: 15.
Spune 3 reguli: Sa nu faci abuz de lider, sa nu injuri sa nu-ti bati joc.
Spune 4 comenzi: /cuff, /uncuff, /wanted, /su, /so.
Ai voie sa injuri?: No.
Ce faci daca un membru injura?: AV/FW.
Ce se intampla daca injuri?: LW.

0

16

Cum te numesti:? Mă numesc Radulian Mario .
Cati ani ai?: Am vărsta de 13 ani .
Spune 3 reguli: 1. Odata intrat în factiune cu functia de Leader ,  nu ai voie sa scrii pe /l ca pe un free-chat. 2 . Nu am voie să recrutezi playerii fara teste /aplicatie . 3 . Sunt obligat să joc 3 ore pe zi pentru a nu-mi pierde funcția .
Spune 4 comenzi: 1. /su [nume] [wanted] pentru a acorda cuiva wanted. wanted = numarul wanted-ului dat 2. /duty pentru a primi arme (spray, mp5, m4 si deagle) iar /getgun pentru a lua arme, toate astea se dau doar in HQ-ul nostru, HQ PD sau HQ F.B.I  3. /arrest NUME pentru a aresta un suspect (indiferent de wanted-ul avut) 4. /d pentru a scrie un mesaj pe care sa-l vada toate departamentele (F.B.I., N.G., P.D., F.D.) 5./cuff pentru a lega pe cineva cu catuse. Acesta trebuia sa dea /handsup pentru a putea fi legat. /uncuff pentru a scoate catusele. 6. /r pentru a discuta doar cu cei din P.D.
Ai voie sa injuri?: Deodata ce am intrat in facțiune . nu am voie să injur pot risca "LW"
Ce faci daca un membru injura?:Daca acel membru a primit post , trebuie să-i ofer un "FW"
Ce se intampla daca injuri?: Dacă injur ca si Leader , voi primi "LW" sau demitere din funcție.

                                                                                                    Doresc lider la facțiunea Las Venturas Police Departament

0


You are here » B-GAME » Cerere STAFF » CERERE LIDER [ON]